Kontakt

Dane kontaktowe

Hurtownia
Rolno-Ogrodnicza Chojnacki

ul. Poznanska 14c,
62-811 Koscielna Wies

 Kontakt : 62 74 133 49
 Kom: 660 207 100 lub 694 633 997

Właściciel Damian Chojnacki biuro@hurtowniachojnacki.pl

Księgowość Marzena Chojnacka mchojnacka22@gmail.com

Nawozy Adam Trzebniak
adam@hurtowniachojnacki.pl
Tel:506 427 555

Sklep internetowy  Marta Ślusarczyk
marta@hurtowniachojnacki.pl  sklep@hurtowniachojnacki.pl
506 340 401 


Nasiona profesjonalne , produkty Stihl  
Jakub Przybylski 
kuba@hurtowniachojnacki.pl
Tel: 660 207 100


Środki ochrony roślin , nawozy dolistne Karol Otto

karol@hurtowniachojnacki.pl
Tel : 694 633 997

Artykuły BHP , nasiona polskie ,nawozy działkowe Bogumiła Kubisiak
bogusia@hurtowniachojnacki.pl
Tel: 694 633 997

Specjalista ds. kluczowych klientów
Krzysztof Przybylski
krzysztof@hurtowniachojnacki.pl
Tel: 511 550 101


Godziny otwarcia:
Pn-pt  dni robocze 8.00-17.00
Sobota 8.00-14.00



 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy

Telefon kontaktowy

Adres e-mail*

Treść wiadomości*

Przepisz obrazek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.